Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılında Konya'da kurulmuş olan firmamız toplam 3000 M² alanda son teknoloji makinelerle üretim yapmaktadır. Yıllık 3000 adet değişik ölçülerde kazan kapasitesiyle faaliyet göstermekteyiz. Sanayi tesisleri ve meskenlere ısınmaya yönelik veya endüstriyel diğer amaçlarda kullanılan kömürlü ve katı yakıtlı kalorifer kazanları üretmekteyiz.

Ürünlerimizde 2006 yılından beri CE belgesi mevcuttur. Üretim aşamasında sektörde 1. Sınıf olarak bilinen Ereğli Demir Çelik 17MN4, ST372, HII saçları işlenmekte ve ürünlerde A1 kalitede malzemeler kullanılmaktadır. Gerilim giderme tavından geçirilmiş nolmalize kazan borusu kullanılan ürünlerimizde üretilmiş mamullerin tümü uzman ekibimiz tarafından çeşitli testlerden geçerek satışa sunulmaktadır.

2018 yılı itibariyle yeni nesil katı yakıt kazanı olan pelet yakıtlı şömine tipi ısıtma sistemlerininde üretimine başladık.

Yaygın servis ağımızın olması, satış sonrası hizmetlerin aksamaması ve müşteri memnuniyetinin en yüksek oranda olması için tüm gayretimizi sarf ederek uzman kadromuz, servislerimiz ve bayilerce müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Saygılar sunarız.